Semih Boya Pazarlama Mimarlık Dekorasyon ve Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
 

Semih Boya Ltd.Şti. 1992 yılında Boya ticareti ve Elektrostatik Toz Boya Fason Uygulama iş yapmak amacı ile kurulmuştur. Ve devam eden iş hayatı sürecinde bu işlere paralel bir gelişmeyle saç parça işleme ve saç, kalıp, profil ve boru malzeme ve ürünler ve ara mallar  imal etmeye başlamıştır.

Semih Boya Ltd.Şti. ürünleri ve hizmetleriyle elektro-mekanik endüstrisinden ısıtma-soğutma endüstrisine, otomotiv endüstrisine, kalıp yapımından, sac parça üretimi ile boya uygulamaya kadar çok geniş bir alanda ciddi iş birliktelikleri gerçekleştirmiş. Sürekli gelişerek bu alanda çok sayıda sanayi kuruluşuna artan bir hizmet akışını devam ettirmektedir.

Semih Boya Ltd.Şti. söz konusu üretimlerini gerçekleştirmek için makina, kalifiye işgücü ve en uygun üretim prosesine sahiptir. Semih Boya Ltd.Şti.kurulduğu günden beri insan ve kaliteye yatırım yaparak büyümesini sürdürmüştür. Rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünleri birleştiren Semih Boya Ltd.Şti. işin devamının memnun müşteri ile mümkün olduğu bilinci ile sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Semih Boya Ltd.Şti. hizmetleriyle her sektöre hitap etmesine karşın otomotiv, beyaz eşya, ısıtma ve elektromekanik sektörlerinde kullanılan elektrostatik toz boya uygulama işlemleri ve elektrik kablo taşıma kanalları,metal çerçeveli klima koruganları, izolasyonlu sanayi tip saç kapılar, boyalı, kıvrımlı her türlü saç kapaklar, panolar, gibi parçalar örnek olarak sayılabilir. Sektördeki en büyük boyutlarda ve hacimde sahip olduğu fırınları sayesinde büyük ölçülü metal malzemelerin boyanması konusunda İzmir'de yegane fason boya uygulayıcısı durumundadır.

Semih Boya Ltd.Şti. olarak OFİSEM tescilli markamızla Demonte Büro Mobilya sistemleri ve demonte metal ayak ve aksesuarları imalatımızda gelişerek devan etmektedir..

Semih Boya Ltd.Şti. İzmir / Bornova ilçesine bağlı Işıkkent sanayi bölgesinde 3000 metrekare açık alan üzerinde 1600 metrekare üretim sahası olan bir yerleşkeye sahiptir.

Semih Boya Ltd.Şti.

Anasayfa
Metal
Toz Boya
Hakkımızda
İletişim
Semih Boya Pazarlama Mimarlık Dekorasyon İnşaat Taahhüt Sanayi ve Tcaret Ltd. Şti.
Adalet mahallesi, Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower 081 Bayraklı-İzmir
Tel & Fax: +90 232 472 06 23 - 472 06 24 - 472 08 03
e-mail: [email protected]